همه محصولات
-
جیک میلرما برای جایگزینی حیاتی VFD در خط مونتاژ خود، شانس خود را به inverters-vfd.com دادیم. این محصول نه تنها کاملاً مناسب بود، بلکه نسبت به تامین کننده قبلی ما مقرون به صرفه تر نیز بود. پایداری آن مشکلات مکرر ما در زمینه قطع برق را از بین برده است. یک ارزش برجسته و یک شریک قابل اعتماد برای قطعات صنعتی. -
سارا چنتیم فنی در inverters-vfd.com بسیار ارزشمند بود. من کاربرد خود را برای یک سروو موتور شرح دادم و آنها مدلی با پاسخ دینامیکی برتر را پیشنهاد کردند. نصب بدون مشکل انجام شد و دقت، زمان چرخه ما را بهبود بخشیده است. راهنمایی متخصصانه و یک محصول با عملکرد بالا! -
دیوید "بیگ دی" کووالسکیسفارش ما برای چندین واحد PLC و HMI به طور دقیق انجام شد و با سرعت شگفت انگیزی ارسال شد. از زمان ادغام آنها، ارتباط سیستم کنترل ما قویتر شده است. ما تحت تأثیر لجستیک و عملکرد عالی این اجزا قرار گرفتهایم. یک تجربه بدون دردسر در همه جنبه ها. -
امیلی وایتما به یک موتور اسپیندل کم صدا برای یک محیط آزمایش حساس نیاز داشتیم. واحدی که خریداری کردیم با صدای بسیار کم کار میکند و گشتاور ثابتی را حفظ میکند. کیفیت آن از برخی برندهای بزرگ که استفاده کردهایم، با کسری از هزینه، فراتر میرود. برای کاربردهای تخصصی استثنایی است.
کلید واژه ها [ vfd variable frequency drive ] همخوانی داشتن 140 محصولات.
درایو VFD مقاوم سری HV510 با حفاظت IP69K برای محیط های خشن
| ولتاژ ورودی: | 380V (-15%) - 480V (+10%)، سه فاز |
|---|---|
| فرکانس برق ورودی: | (50 هرتز/60 هرتز) ± 5٪ |
| عدم تعادل ولتاژ ورودی: | ≤3٪ |
High-C High-Capacity Power Converter with Dynamic Drop Compensation for Smooth Motor Performance
| ولتاژ نامی سمت شبکه: | 2: 1900 ولت 3: 3300 ولت 6: 6600 ولت A: 10 کیلو ولت |
|---|---|
| ولتاژ نامی سمت موتور: | 3: 3300 ولت 6: 6600 ولت A: 10 کیلو ولت |
| قدرت: | 10: 10MVA |
Self Developed IGBT Platform Evaluates Module Design Performance
| دامنه برق: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
اینورتر همه کاره سری HV350 0.4kW-500kW محدوده قدرت 50Hz/60Hz±5% فرکانس ورودی
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
بسیار 1400kW 400V 690V 1140V 1380V 11200kW سری ولتاژ پایین مهندسی اینورتر هوا خنک با 2 ورودی آنالوگ
| ورودی های آنالوگ: | 2 |
|---|---|
| صفحه کلید: | LED/LCD |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا یا مایع |
طراحی کامپکت اینورتر HV300 با PLC داخلی برای کارخانه های هوشمند
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
موتور اینورتر وکتور کابینت 7.5kW-18.5kW 480V 0-1500Hz
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
|---|---|
| منحنی های شتاب / کاهش سرعت: | خط مستقیم، منحنی S |
| ولتاژ ورودی (Uin): | 380V (-15%) - 480V (+10%)، سه فاز |
HD8000 یک اینورتر سری متوسطه ولتاژ مهندسی اینورتر با 15.6 اینچ صنعتی درجه لمسی صفحه نمایش LCD HMI
| یکسوسازی اساسی ولتاژ ورودی: | 3300 ولت |
|---|---|
| Field-bus را پشتیبانی می کند: | Profibus، Profinet، CANopen، DeviceNet، ControlNet، Modbus RTU، Industry Ethercat، Profinet IO، Ethe |
| HMI: | صفحه نمایش LCD لمسی 15.6 اینچی درجه صنعتی |
اینورتر مهندسی ولتاژ متوسط 1.65 کیلو ولت 2.4 کیلو ولت 3.3 کیلو ولت 4.16 کیلو ولت 6.6 کیلو ولت 10 کیلو ولت 13.8 کیلو ولت 19.8 سری
| یکسوسازی اساسی ولتاژ ورودی: | 3300 ولت |
|---|---|
| Field-bus را پشتیبانی می کند: | Profibus، Profinet، CANopen، DeviceNet، ControlNet، Modbus RTU، Industry Ethercat، Profinet IO، Ethe |
| HMI: | صفحه نمایش LCD لمسی 15.6 اینچی درجه صنعتی |
Modbus RTU سازگاری HD8000 سری اینورتر با پیشرفته IGCT حفاظت از تکنولوژی و IP54 حفاظت مکانیکی
| یکسوسازی اساسی ولتاژ ورودی: | 3300 ولت |
|---|---|
| Field-bus را پشتیبانی می کند: | Profibus، Profinet، CANopen، DeviceNet، ControlNet، Modbus RTU، Industry Ethercat، Profinet IO، Ethe |
| HMI: | صفحه نمایش LCD لمسی 15.6 اینچی درجه صنعتی |


