همه محصولات
-
جیک میلرما برای جایگزینی حیاتی VFD در خط مونتاژ خود، شانس خود را به inverters-vfd.com دادیم. این محصول نه تنها کاملاً مناسب بود، بلکه نسبت به تامین کننده قبلی ما مقرون به صرفه تر نیز بود. پایداری آن مشکلات مکرر ما در زمینه قطع برق را از بین برده است. یک ارزش برجسته و یک شریک قابل اعتماد برای قطعات صنعتی. -
سارا چنتیم فنی در inverters-vfd.com بسیار ارزشمند بود. من کاربرد خود را برای یک سروو موتور شرح دادم و آنها مدلی با پاسخ دینامیکی برتر را پیشنهاد کردند. نصب بدون مشکل انجام شد و دقت، زمان چرخه ما را بهبود بخشیده است. راهنمایی متخصصانه و یک محصول با عملکرد بالا! -
دیوید "بیگ دی" کووالسکیسفارش ما برای چندین واحد PLC و HMI به طور دقیق انجام شد و با سرعت شگفت انگیزی ارسال شد. از زمان ادغام آنها، ارتباط سیستم کنترل ما قویتر شده است. ما تحت تأثیر لجستیک و عملکرد عالی این اجزا قرار گرفتهایم. یک تجربه بدون دردسر در همه جنبه ها. -
امیلی وایتما به یک موتور اسپیندل کم صدا برای یک محیط آزمایش حساس نیاز داشتیم. واحدی که خریداری کردیم با صدای بسیار کم کار میکند و گشتاور ثابتی را حفظ میکند. کیفیت آن از برخی برندهای بزرگ که استفاده کردهایم، با کسری از هزینه، فراتر میرود. برای کاربردهای تخصصی استثنایی است.
کلید واژه ها [ vfd variable frequency drive ] همخوانی داشتن 140 محصولات.
کنترل وکتور لوپ باز V F کنترل وکتور لوپ باز Modbus RTU کاربردهای بار سنگین
| حالت کنترل: | V/F، OLVC (کنترل برداری حلقه باز)، CLVC (کنترل برداری حلقه بسته) |
|---|---|
| وضوح فرکانس ورودی: | Digital Setting: 0.01Hz; تنظیم دیجیتال: 0.01 هرتز; Analog Setting: 0.01Hz تن |
| پروتکل ارتباطی: | Modbus RTU (standard Configuration); Modbus RTU (پیکربندی استاندارد)؛ Profibus-DP, |
VFD موتور اینورتر متغیر فرکانس تبدیل برای تک و چند فاز سیستم محرک قدرت بالا
| طراحی محصول: | طراحی مدولار |
|---|---|
| HMI: | صفحه نمایش LCD لمسی 15.6 اینچی درجه صنعتی |
| نرخ ولتاژ سمت موتور: | 10 کیلو ولت |
خنک کننده آب مدولار فرکانس درایو فاز تبدیل با IP54 حفاظت 30MWA قدرت 3300V نرخ
| حداکثر قدرت: | 30MWA (تک)، 60MVA (موازی) |
|---|---|
| حفاظت مکانیکی IP: | IP54 |
| درخواست: | مهندسی متالورژی، حمل و نقل نفت و گاز، سکوی آزمایشی، انرژی های تجدیدپذیر، حمل و نقل ریلی، معدن و بلند |
VFD Torque Boost Frequency Drive و فرکانس تغییر فاز VF منحنی های دقیق
| افزایش گشتاور: | 0.0٪ - 30.0٪ |
|---|---|
| وضوح فرکانس ورودی: | Digital Setting: 0.01Hz; تنظیم دیجیتال: 0.01 هرتز; Analog Setting: 0.01Hz تن |
| منحنی V/F: | نوع خط مستقیم، نوع چند نقطه ای، حالت نیمه جداسازی V/F، حالت جداسازی کامل V/F |
60MVA متغیر فرکانس کنورتر با IP54 محافظت موتور آسنکرون آسنکرون
| حداکثر قدرت: | 60MVA (موازی) |
|---|---|
| حفاظت مکانیکی IP: | IP54 |
| دمای محیط: | دمای ورودی≤40 |
HV350 هدف عمومی VFD وکتور فرکانس اینورتر فرکانس متغیر برای کنترل موتور غیرمستقیم
| ولتاژ ورودی: | ولتاژ ورودی: 380 ولت (-15%) تا 480 ولت (+10%) فاز: سه فاز |
|---|---|
| فرکانس قدرت ورودی: | 50 هرتز/60 هرتز ±5٪ |
| ولتاژ خروجی: | 0V~ولتاژ ورودی |
HV300 هدف عمومی 0.4kW تا 500kW اینورتر فرکانس متغیر موتور مشترک وکتور فرکانس اینورتر
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
HV300 هدف کلی 0.4kW تا 500kW اینورتر فرکانس متغیر درایو وکتور فرکانس اینورتر
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
HV350 هدف کلی 0.4kW تا 500kW اینورتر فرکانس متغیر موتور درایو وکتور فرکانس اینورتر
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
3 فاز فرکانس درایو اینورتر وکتور فرکانس اینورتر با حفاظت از بیش از حد بار
| حفاظت ها: | حفاظت در برابر مدار کوتاه ، جریان بیش از حد ، بیش از حد ، بیش از حد ولتاژ ، زیر ولتاژ ، از دست دادن |
|---|---|
| تنظیم خودکار ولتاژ (AVR): | هنگامی که ولتاژ شبکه در محدوده خاصی تغییر می کند، ولتاژ خروجی را به طور خودکار ثابت نگه می دارد |
| فرکانس خروجی: | 0Hz-1500Hz |


