همه محصولات
-
جیک میلرما برای جایگزینی حیاتی VFD در خط مونتاژ خود، شانس خود را به inverters-vfd.com دادیم. این محصول نه تنها کاملاً مناسب بود، بلکه نسبت به تامین کننده قبلی ما مقرون به صرفه تر نیز بود. پایداری آن مشکلات مکرر ما در زمینه قطع برق را از بین برده است. یک ارزش برجسته و یک شریک قابل اعتماد برای قطعات صنعتی. -
سارا چنتیم فنی در inverters-vfd.com بسیار ارزشمند بود. من کاربرد خود را برای یک سروو موتور شرح دادم و آنها مدلی با پاسخ دینامیکی برتر را پیشنهاد کردند. نصب بدون مشکل انجام شد و دقت، زمان چرخه ما را بهبود بخشیده است. راهنمایی متخصصانه و یک محصول با عملکرد بالا! -
دیوید "بیگ دی" کووالسکیسفارش ما برای چندین واحد PLC و HMI به طور دقیق انجام شد و با سرعت شگفت انگیزی ارسال شد. از زمان ادغام آنها، ارتباط سیستم کنترل ما قویتر شده است. ما تحت تأثیر لجستیک و عملکرد عالی این اجزا قرار گرفتهایم. یک تجربه بدون دردسر در همه جنبه ها. -
امیلی وایتما به یک موتور اسپیندل کم صدا برای یک محیط آزمایش حساس نیاز داشتیم. واحدی که خریداری کردیم با صدای بسیار کم کار میکند و گشتاور ثابتی را حفظ میکند. کیفیت آن از برخی برندهای بزرگ که استفاده کردهایم، با کسری از هزینه، فراتر میرود. برای کاربردهای تخصصی استثنایی است.
کلید واژه ها [ vfd variable frequency drive ] همخوانی داشتن 140 محصولات.
درایو فرکانس متغیر 3300V 1900V,10kV 6600V 10kV inverter vfd
| مشخصه مکانیکی: | درایو تک / چند محوره، دو ربع / چهار ربع |
|---|---|
| ولتاژ نامی سمت موتور: | 3: 3300 ولت 6: 6600 ولت A: 10 کیلو ولت |
| قدرت: | 10: 10MVA |
5.5-560kW درایو فرکانس متغیر VFD اینورتر انعطاف پذیر سیستم تک چند درایو سخت افزار ماژولار
| سطوح ولتاژ: | 400 ولت، 690 ولت، 1140 ولت، 1380 ولت |
|---|---|
| Max. حداکثر Parallel Operation Power قدرت عملیات موازی: | 11200 کیلووات (هوا خنک)، 22400 کیلووات (مایع خنک) |
| فرکانس ورودی: | 50 هرتز/60 هرتز ± 6٪ |
درایو فرکانس متغیر ضد انفجار 1.5 Kw 20kw 3 فاز 1000V
| صفحه کلید: | LED/LCD |
|---|---|
| قدرت نامی: | 0.4-750 کیلو وات |
| خارج از نوع: | سه گانه |
6600V طراحی ماژولار درایو فرکانس متغیر کنورتر 1900V Vfd مهندسی کنورتر
| مشخصات: | 1. درایو تک / چند محوره، حفاظت IP54، دو ربع / چهار ربع |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مدولار |
| اصلاح: | اصلاح اولیه چند پالس، اصلاح هوشمند و اصلاح PWM |
درایو فرکانس متغیر انعطاف پذیر 0.4kW-500kW با ترمینال های کنترل PLC ساده
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
درایو فرکانس متغیر خنک کننده هوا برای کاهش سرعت پویا و بالا بردن گشتاور
| درجه حفاظت: | IP20 |
|---|---|
| راه خنک کننده: | خنک کننده هوای اجباری |
| کارایی: | 5.5kW~22kW: ≥93%; 5.5kW~22kW: ≥93%؛ Above 30kW: ≥95% بالاتر از 30 کیلو وات: |
درایو فرکانس متغیر جرثقیل برای موتور 5 اسپی 2 اسپی 10 اسپی 7.5 اسپی
| منحنی V/F: | نوع خط مستقیم، نوع چند نقطه ای |
|---|---|
| ظرفیت اضافه بار: | 150% 1 دقیقه/5 دقیقه، 180% 10 ثانیه/5 دقیقه |
| روش نصب: | نصب شده در کابینت |
طراحی ماژولار درایوهای فرکانس متغیر 45Hz-66Hz IP54 30MWA ((تنها) ، 60MVA ((همراه)
| طراحی محصول: | طراحی مدولار |
|---|---|
| HMI: | صفحه نمایش LCD لمسی 15.6 اینچی درجه صنعتی |
| نرخ ولتاژ سمت موتور: | 10 کیلو ولت |
درایو فرکانس متغیر، مبدل فاز Vfd و اینورتر
| دقت گشتاور: | ≤5٪، کنترل برداری |
|---|---|
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
| منحنی شتاب و کاهش سرعت: | راست، منحنی S |
600 هرتز فرکانس VFD اینورتر برای جرثقیل درایو فرکانس متغیر موتور اندوکشن
| خروجی رله: | فرم C تماس یک کانال، NO+NC |
|---|---|
| ترمینال ورودی آنالوگ: | AI1، AI2: 0V~10V/0 (4)mA~20mA |
| افزایش گشتاور: | 0.0٪ - 30.0٪ |


