همه محصولات
-
جیک میلرما برای جایگزینی حیاتی VFD در خط مونتاژ خود، شانس خود را به inverters-vfd.com دادیم. این محصول نه تنها کاملاً مناسب بود، بلکه نسبت به تامین کننده قبلی ما مقرون به صرفه تر نیز بود. پایداری آن مشکلات مکرر ما در زمینه قطع برق را از بین برده است. یک ارزش برجسته و یک شریک قابل اعتماد برای قطعات صنعتی. -
سارا چنتیم فنی در inverters-vfd.com بسیار ارزشمند بود. من کاربرد خود را برای یک سروو موتور شرح دادم و آنها مدلی با پاسخ دینامیکی برتر را پیشنهاد کردند. نصب بدون مشکل انجام شد و دقت، زمان چرخه ما را بهبود بخشیده است. راهنمایی متخصصانه و یک محصول با عملکرد بالا! -
دیوید "بیگ دی" کووالسکیسفارش ما برای چندین واحد PLC و HMI به طور دقیق انجام شد و با سرعت شگفت انگیزی ارسال شد. از زمان ادغام آنها، ارتباط سیستم کنترل ما قویتر شده است. ما تحت تأثیر لجستیک و عملکرد عالی این اجزا قرار گرفتهایم. یک تجربه بدون دردسر در همه جنبه ها. -
امیلی وایتما به یک موتور اسپیندل کم صدا برای یک محیط آزمایش حساس نیاز داشتیم. واحدی که خریداری کردیم با صدای بسیار کم کار میکند و گشتاور ثابتی را حفظ میکند. کیفیت آن از برخی برندهای بزرگ که استفاده کردهایم، با کسری از هزینه، فراتر میرود. برای کاربردهای تخصصی استثنایی است.
کلید واژه ها [ vfd variable frequency drive ] همخوانی داشتن 140 محصولات.
HV610 جرثقیل VFD فرکانس تبدیل کننده فرکانس متغیر درایو
| ولتاژ ورودی: | 380 ولت (-15٪) 480 ولت (+ 10٪) سه فاز |
|---|---|
| فرکانس خروجی: | 0 تا 600 هرتز |
| رابط ارتباطی: | Modbus RTU ((تشکیل استاندارد);Profibus-DP、Profinet IO、CANopen、Modbus TCP/IP、Ethercat、EtherNet/IP (اخ |
یک مرحله VFD inverter variable frequency Drive با رابط ارتباطی Modbus RTU و حفاظت از رطوبت
| ولتاژ ورودی: | 380 ولت (-15٪) 480 ولت (+ 10٪) سه فاز |
|---|---|
| فرکانس خروجی: | 0 تا 600 هرتز |
| رابط ارتباطی: | Modbus RTU ((تشکیل استاندارد);Profibus-DP、Profinet IO、CANopen、Modbus TCP/IP、Ethercat、EtherNet/IP (اخ |
HV510 380V VFD Drive خنک کننده هوا درایو فرکانس متغیر برای عملکرد صاف و پایدار
| ولتاژ ورودی: | 380V (-15%) - 480V (+10%)، سه فاز |
|---|---|
| فرکانس برق ورودی: | (50 هرتز/60 هرتز) ± 5٪ |
| عدم تعادل ولتاژ ورودی: | ≤3٪ |
درایو فرکانس متغیر سه فاز برای جرثقیل 380V-480V
| ترمینال ورودی آنالوگ: | AI1، AI2: 0V~10V/0 (4)mA~20mA |
|---|---|
| حالت کنترل: | V/F، OLVC (کنترل برداری حلقه باز)، CLVC (کنترل برداری حلقه بسته) |
| افزایش گشتاور: | 0.0٪ - 30.0٪ |
اینورتر فرکانس متغیر VFD برای موتور سه فاز خط مستقیم S کنترل منحنی صفحه کلید LED
| ارتفاع: | ≤1000 متر: بدون نیاز به درجه بندی 1000-3000 متر: با 1٪ در هر 100 متر افزایش یافته است. |
|---|---|
| ثبات سرعت: | OLVC: 0.2%; OLVC: 0.2%؛ CLVC: 0.1% CLVC: 0.1٪ |
| فرکانس خروجی: | 0Hz-1500Hz |
طراحی ماژولار متغیر فرکانس درایو کنورتر با IP54 حفاظت خنک کننده آب برای معدن و بلند کردن
| یکسوسازی اساسی ولتاژ ورودی: | 3300 ولت |
|---|---|
| Field-bus را پشتیبانی می کند: | Profibus، Profinet، CANopen، DeviceNet، ControlNet، Modbus RTU، Industry Ethercat، Profinet IO، Ethe |
| HMI: | صفحه نمایش LCD لمسی 15.6 اینچی درجه صنعتی |
درایو فرکانس متغیر درخشش بالا برای تجهیزات معدن IP54 محافظت مکانیکی 3300V خروجی
| یکسوسازی اساسی ولتاژ ورودی: | 3300 ولت |
|---|---|
| Field-bus را پشتیبانی می کند: | Profibus، Profinet، CANopen، DeviceNet، ControlNet، Modbus RTU، Industry Ethercat، Profinet IO، Ethe |
| HMI: | صفحه نمایش LCD لمسی 15.6 اینچی درجه صنعتی |
تولید کنندگان درایو فرکانس متغیر با ظرفیت بالا HD2000 برای برنامه های کاربردی درایو
| تک درایو/چند درایو: | سیستم انعطاف پذیر با واحدها/کابینت هایی که دو یا چهار ربع را پشتیبانی می کنند |
|---|---|
| طراحی مدولار: | انعطاف پذیری برنامه و یکپارچه سازی جامع سیستم را فعال می کند |
| واحدهای یکسو کننده: | واحدهای یکسو کننده پایه/هوشمند/PWM برای تبدیل توان همه کاره |
تولید کنندگان درایو فرکانس متغیر با ظرفیت بالا HD2000 برای برنامه های کاربردی درایو
| تک درایو/چند درایو: | سیستم انعطاف پذیر با واحدها/کابینت هایی که دو یا چهار ربع را پشتیبانی می کنند |
|---|---|
| طراحی مدولار: | انعطاف پذیری برنامه و یکپارچه سازی جامع سیستم را فعال می کند |
| واحدهای یکسو کننده: | واحدهای یکسو کننده پایه/هوشمند/PWM برای تبدیل توان همه کاره |
HD2000 اینورتر AC-DC-AC فرکانس متغیر واحد های محرک حداکثر. عملکرد موازی قدرت 11200kW خنک هوا
| تک درایو/چند درایو: | سیستم انعطاف پذیر با واحدها/کابینت هایی که دو یا چهار ربع را پشتیبانی می کنند |
|---|---|
| طراحی مدولار: | انعطاف پذیری برنامه و یکپارچه سازی جامع سیستم را فعال می کند |
| واحدهای یکسو کننده: | واحدهای یکسو کننده پایه/هوشمند/PWM برای تبدیل توان همه کاره |


