همه محصولات
-
جیک میلرما برای جایگزینی حیاتی VFD در خط مونتاژ خود، شانس خود را به inverters-vfd.com دادیم. این محصول نه تنها کاملاً مناسب بود، بلکه نسبت به تامین کننده قبلی ما مقرون به صرفه تر نیز بود. پایداری آن مشکلات مکرر ما در زمینه قطع برق را از بین برده است. یک ارزش برجسته و یک شریک قابل اعتماد برای قطعات صنعتی. -
سارا چنتیم فنی در inverters-vfd.com بسیار ارزشمند بود. من کاربرد خود را برای یک سروو موتور شرح دادم و آنها مدلی با پاسخ دینامیکی برتر را پیشنهاد کردند. نصب بدون مشکل انجام شد و دقت، زمان چرخه ما را بهبود بخشیده است. راهنمایی متخصصانه و یک محصول با عملکرد بالا! -
دیوید "بیگ دی" کووالسکیسفارش ما برای چندین واحد PLC و HMI به طور دقیق انجام شد و با سرعت شگفت انگیزی ارسال شد. از زمان ادغام آنها، ارتباط سیستم کنترل ما قویتر شده است. ما تحت تأثیر لجستیک و عملکرد عالی این اجزا قرار گرفتهایم. یک تجربه بدون دردسر در همه جنبه ها. -
امیلی وایتما به یک موتور اسپیندل کم صدا برای یک محیط آزمایش حساس نیاز داشتیم. واحدی که خریداری کردیم با صدای بسیار کم کار میکند و گشتاور ثابتی را حفظ میکند. کیفیت آن از برخی برندهای بزرگ که استفاده کردهایم، با کسری از هزینه، فراتر میرود. برای کاربردهای تخصصی استثنایی است.
کلید واژه ها [ vfd variable frequency drive ] همخوانی داشتن 140 محصولات.
اینورتر VFD فرکانس وکتور قدرت با کنترل V / F طیف گسترده ای از ولتاژ ورودی پروتکل ارتباطات Modbus RTU
| کنترل ولتاژ: | V/F، OLVC (کنترل وکتور باز حلقه) |
|---|---|
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات ~ 500 کیلو وات |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
کنترل VFD Inverter محدوده ولتاژ ورودی گسترده پروتکل ارتباطات Modbus RTU
| کنترل ولتاژ: | V/F، OLVC (کنترل وکتور باز حلقه) |
|---|---|
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات ~ 500 کیلو وات |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
VFD صنعتی دارای درجه IP20 با پاسخ چرخش پیشرفته (≤5ms) برای دقت
| عملکرد ضد لرزش: | جلوگیری از تصادفات ناشی از چرخش قابل توجه بار در هنگام شتاب یا کاهش سرعت |
|---|---|
| منحنی شتاب و کاهش سرعت: | خط مستقیم، منحنی S |
| فرکانس برق ورودی: | (50 هرتز/60 هرتز) ± 5٪ |
HD8000 ولتاژ متوسط مهندسی VFD سیستم Vfds قدرت بالا
| ولتاژ نامی سمت شبکه: | 2: 1900 ولت 3: 3300 ولت 6: 6600 ولت A: 10 کیلو ولت |
|---|---|
| ولتاژ نامی سمت موتور: | 3: 3300 ولت 6: 6600 ولت A: 10 کیلو ولت |
| قدرت: | 10: 10MVA |
موتورهای سه فاز VFD با عملکرد بالا 380V-480V 0.4kW-500kW
| محدوده قدرت: | 0.4 کیلو وات تا 500 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی Uin: | 200 ولت (-15%) ~ 240 ولت (+10%) 1PH/3PH 380V (-15%) ~ 480V (+10%) 3PH 500V 500V (-15%) ~ 690V (+10%) |
| فرکانس ورودی: | 50Hz/60Hz±5% |
IP20 VFD برای محیط های خشن -25°C تا 55°C عملکرد و ارتفاع بالا رطوبت 15٪ تا 95٪
| ولتاژ ورودی: | 380 ولت (-15٪) 480 ولت (+ 10٪) سه فاز |
|---|---|
| فرکانس خروجی: | 0 تا 600 هرتز |
| رابط ارتباطی: | Modbus RTU ((تشکیل استاندارد);Profibus-DP、Profinet IO、CANopen、Modbus TCP/IP、Ethercat、EtherNet/IP (اخ |
0.4kW-500kW کنترل اینورتر فرکانس بردار با 1 هرتز 150٪ تورک شروع 1000m عملیات ارتفاع نامی
| رطوبت: | RH <90٪، بدون متراکم |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی: | -40℃~+70℃ |
| فرکانس خروجی: | 0 هرتز ~ 300 هرتز |
15kW 30kW 37kW بردار اینورتر فرکانس صنعتی سرعت تنظیم شده Modbus RTU 0.4kW-500kW RS485
| تنظیم سرعت: | 1:100 (OLVC)، 1:50 (V/F) |
|---|---|
| گشتاور شروع: | 0.5 هرتز: 150٪ (OLVC)، 1 هرتز: 150٪ (OLVC) |
| ضربان گشتاور: | ≤2٪ (OLVC) |
درایو AC با قدرت بالا 2800kW - HD2000 VFD برای تجهیزات صنعتی سنگین
| مدل: | HD2000-C-10-12 |
|---|---|
| عملکرد ویژه: | سرعت چند مرحله ای |
| تولید کننده: | قابل قبول |
HV510 380-480V سه فاز VFD برای موتورهای آسنکرون/PMSM VFD پشتیبانی کننده از عملکرد چند سرعته PLC 16 قسمتی
| ولتاژ ورودی: | 380V (-15%) - 480V (+10%)، سه فاز |
|---|---|
| فرکانس برق ورودی: | (50 هرتز/60 هرتز) ± 5٪ |
| عدم تعادل ولتاژ ورودی: | ≤3٪ |


